23 czerwca 2014

ZACZYNAMY

Cześć!

Po wielu godzinach spędzonych na tworzeniu wyglądu tego bloga, wyrównywania kolumienek, wypróbowywania opcji, a przede wszystkim obmyślania treści, jakie miałyby się tu znaleźć, wreszcie się udało, JESTEM, i mam nadzieję zacząć z Wami nową przygodę zwaną blogowaniem.

Blog zajmować się będzie głównie sprawami związanymi z macierzyństwem. Opisywać będę tu rozterki ciążowe, to, co mnie samą zastanawia, zadziwia bądź przeraża, i wszystko, to, o co z czasem poprosicie. Nie zabraknie też porad związanych z wychowaniem i pielęgnacją malucha, od spraw najbardziej trywialnych, po te naprawdę poważne i wymagające dokładniejszej analizy. Znajdzie się tu mnóstwo inspiracji dotyczących przede wszystkim stwarzania maluszkom przyjaznej i jednocześnie pięknej strefy do beztroskiego życia. Kiedy na świecie pojawi się moja pierwsza pociecha, podzielę się z Wami naszymi stylizacjami, mając nadzieję, że nie tylko ja sama, Babcie i Ciocie uśmiechną się na widok naszych małych, uroczych ubranek :) Oprócz samych inspiracji, znajdzie się tu również przegląd wszystkiego, co każdej mamie przyda się przy kompletowaniu wyprawki dla niemowlaka i będzie niezbędne w późniejszym okresie życia dziecka.


Poza kwestiami typowo dziecięcymi, blog skupiać się będzie również na tematyce urodowej. W tej sekcji nie zabraknie rad dla mam i wszystkich kobiet, lubiących o siebie zadbać. Czasem pojawi się na blogu jakiś przepis kulinarny, dla uciechy Waszych podniebień, a w niedalekiej przyszłości zacznę zapewne eksplorować nieznane mi obszary kuchni, gdzie bez znacznej ilości przypraw i składników postaram się wyczarować coś zarówno smacznego dla mamy, jak i przyjazne dla wrażliwego brzuszka maluszka. Mając w głowie tysiąc pomysłów, zapewne znajdzie się tu miejsce również dla odrobiny prywaty, ujścia moich niezrozumianych myśli i babskich humorów.

Skąd wziął się pomysł na bloga? Przede wszystkim stąd, że pierwszego dnia wiosny dowiedziałam się, że zostanę mamą. Wczoraj minął pierwszy dzień lata, a wraz z rosnącym brzuszkiem rośnie ilość myśli w mojej głowie. Wszystko stanie do góry nogami, i starając się przygotować do przyjścia na świat najważniejszej osoby dla każdego rodzica, szukam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania i przeglądam niestworzone ilości rzeczy, które wcześniej kompletnie mnie nie interesowały, a teraz nagle stają się niezbędne. Tworząc kolejne zakładki w przeglądarce pomyślałam, że zdobywana przeze mnie wiedza i kompletowane listy zakupów mogą przydać się też innym kobietom. I oto jestem! Gotowa do pisania, odpowiadania na Wasze prośby, a przede wszystkim, uczenia się jak być najlepszą mamą dla swojego maluszka. W miarę rozwoju bloga, mojej ciąży i w końcu dziecka, pojawiać się będą nowe tematy do zgłębienia, co zrobię z prawdziwą przyjemnością!

Zapraszam!

Buziaki,

Darmowy hosting zdjęć

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

TOP