15 stycznia 2015

Ogłoszenia parafialne


Jest kilka rzeczy, o których chciałam Was poinformować.


Po pierwsze - od dziś przyłączam się do instagramowego wyzwania #100happydays. Na moim instagramie znajdziecie więc zdjęcia, które wywołują uśmiech na mojej twarzy każdego dnia. Dla urozmaicenia będą to zdjęcia niezwiązane z pierworodną, bo to, że ona jest największym szczęściem to wiadomo, i i tak spamuję nią instagram ;)


Po drugie - już wkrótce będą fajne nagrody do zgarnięcia! Wspólnie z blogami Kamperki i Kosmetomama przygotowujemy dla Was rozdawajkę! :) Bądźcie czujni i sprawdzajcie, co na blogach piszczy :)


I po trzecie - w kwietniu w Szczecinie odbędzie się spotkanie mam blogerek, Jeśli jesteście z okolic, nie może Was zabraknąć! Zapisywać się, i to już! :)

 


To by było na tyle :)

A wieczorem zapraszam na Zdjęciowy czwartek! :)

4 komentarze:

 1. Kurcze, cały czas się zastanawiam nad tym spotkanie, ale daleko mam... szkoda, że odbywa się na krańcu Polski...
  A to wyzwanie świetna sprawa, to jakaś większa, zorganizowana akcja, bo chętnie bym dołączyła.:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie spotkanie dziewczyny organizują dlatego, że u nas albo w pobliżu nigdy nic takiego nie ma :) 100 happy days? Duża akcja :) Dla Twojego świeżutkiego IG super sprawa, no i dobry powód do publikowania :)

   Usuń
  2. No a dla mnie trochę daleko. Wielka szkoda.:( A w 100 dniach wezmę udział, faktycznie dla nowego IG to świetna sprawa:) Dzięki :)

   Usuń
 2. Czemu tak daleeeko! Drugi koniec Polski :D
  A i ja się chyba przyłącze do wyzwania :)

  OdpowiedzUsuń

TOP