20 maja 2015

Mama Mio The Tummy Rub Butter


Jesteś w ciąży? A może zmagasz się z pociążowymi rozstępami? Zapraszam na recenzję kosmetyku przeznaczonego do pielęgnacji brzucha!

The Tummy Rub Butter, bo o nim mowa, jest produktem firmy Mama Mio, krewniaczki Revitalash. Jest to kosmetyk z górnej półki, co wiąże się z jego niemałą ceną - 120 zł za 120 ml. Ja dostałam 30 ml próbkę do testowania. Co prawda nie jestem w ciąży, ani nie posiadam rozstępów, jednak mogę na temat tego specyfiku napisać kilka słów.

Jest to masło o kremowej konsystencji i intensywnym, świeżym, cytrusowym zapachu. Zawiera całe mnóstwo drogocennych składników. Masło Shea nawilża, koi i uelastycznia skórę. Olejek Shacha Inchi Bio - Omega 3 również nawilża i uelastycznia oraz odżywia skórę. Olejek Arganowy Bio intensywnie odżywia, jest bogaty w kwasy tłuszczowe omega 6 i omega 9, które są niezbędne przy zapobieganiu rozstępom. Olejek z Awokado Bio również zawiera kwasy omega, a do tego kwas foliowy, który nawilża, poprawia mikrokrążenie oraz zwiększa produkcję kolagenu, dzięki czemu skóra jest elastyczna i mniej podatna na 'pęknięcia'. Olejek Migdałowy - łagodzi i bardzo dobrze nawilża. Olejek Oliwijny posiada właściwości lecznicze. Olejek z Nasion Dzikiej Róży -jest bogaty w kwasy omega 3 i 6 oraz witaminę C, ma dzięki temu właściwości regeneracyjne. Witamina E - odnawia komórki i wzmacnia skórę chroniąc ją przed rozstępami. Gravida - mieszanka stworzona z dziesięciu naturalnych olejków eterycznych.

Po prawie całkowitym zużyciu próbki mogę powiedzieć jedno - masło naprawdę uelastycznia skórę! Używałam go zawsze rano, i do wieczora jego działanie na skórę było wyczuwalne. Była ona gładka, nawilżona i naprawdę elastyczna. Myślę, że kosmetyk ten naprawdę spełni swoją rolę i chętnie sięgnę po niego znów, gdy zajdzie potrzeba ;)

2 komentarze:

TOP