16 listopada 2015

Bonbon baby - listopad 2015


W zeszły czwartek otrzymałam kolejne pudełko Bonbon baby. A początek tygodnia to doskonały moment na recenzje nowych produktów - zobaczcie więc, czy tym razem było warto kupić tajemniczą paczuszkę.


Trzeba przyznać, że zawartość przesyłki od razu spotkała się z wielkim zainteresowaniem Majki ;)


Oliwka pielęgnacyjna HIPP 

Cóż mam na jej temat powiedzieć... Hipp słynie z dobrej jakości kosmetyków dla dzieci. A oliwka, jak to oliwka. Zawsze spoko. Cena ok. 13 zł.


Ziemniaki z buraczkami, jabłkiem i delikatną wołowiną - HIPP

Kolejny produkt od Hippa, tym razem spożywczy. Maja próbowała go już wcześniej i bardzo jej smakował, więc jestem zadowolona, że znalazł się w pudełku. Cena ok. 5,50 zł.


Złotowłosa i trzy misie - książeczka dźwiękowa

RE-WE-LA-CJA. Majka ją uwielbia. Sto razy woli, gdy po naciśnięciu guziczka bajkę czyta jakiś pan, a nie mama. Mnie książeczka też bardzo się podoba, chętnie kupię inne z tej serii. Cena ok. 20 zł.


Drewniane kastaniety - Plan Toys

Zabawka prosta i niepozorna, ale właśnie ona była pierwszą rzeczą, która zwróciła uwagę najbardziej zainteresowanej. Fajna, naturalna, ekologiczna. Duży plus za to. Cena ok. 17 zł.


Antyperspirant Rexona

Ze składnikami, które aktywują się pod wpływem stresu (ciekawe ;)). Do tej pory byłam jednak zadowolona z antyperspirantów Rexony, dlatego też z chęcią wypróbuję i ten. Cena ok. 24 zł.


Aloesowy balsam do ust

Czyli najzwyklejsza ochronna pomadka do ust. O bardzo fajnym, naturalnym składzie - wazelina i aloes z witaminą C to prawdziwe zbawienie dla pierzchnących zimą ust. Przyda się. Wiem, że w innych pudełkach znalazło się naturalne mydło do twarzy, które chętniej bym wypróbowała, ale nie narzekam ;) Cena ok. 9 zł.


Magazyn Kikimora

Magazyn dla rodziców - pięknie wydany, ciekawy, z mnóstwem pięknych zdjęć - głównie mody dziecięcej. Prawdziwie opasłe tomisko gazetowe ;) Jak zwykle, makulatura jest ciekawym dodatkiem do boxu.


Wszystkie produkty w całej krasie. Od razu widać, co najbardziej spodobało się małej :)Według mnie jest to bardzo udane pudełko. Za produkty o wartości ok. 88 zł zapłaciłam całe 45 zł w subskrypcji. Poza tym, lubię niespodzianki, więc każdy box mi się podoba ;) Z niecierpliwością czekam na edycję świąteczno-noworoczną!

1 komentarz:

TOP