O NAS


Bardzo mi miło, że tu jesteś :) Rozgość się i pozwól, że przedstawię Ci to, co mój blog ma do zaoferowania. Staram się nie być monotematyczna, i mimo, że blog jest głównie parentingowy, Poruszam też wiele innych tematów.

Jesteśmy klasyczną rodzinką 2+2 zamieszkującą przepiękne miasto Pomorza Zachodniego - Szczecin. Bloga tworzę ja, mama Magda, i rozwijam go wdrażając w życie pomysły, które rodzą się w mojej głowie. Jestem typową kobietą, taką jak Ty (kieruję ten fragment wypowiedzi do damskiej rzeszy moich czytelników) - czasem niezdecydowaną, czasem stanowczą, złośliwą i uprzejmą, szczęśliwą i pogrążoną w smutku, ale zawsze prawdziwą, chociaż tych najgłębszych zakamarków mojej osobowości tu nie pokazuję, bo są zarezerwowane tylko dla najbliższych. Uwielbiam tematy związane z kuchnią, wystrojem wnętrz, gadżetami i nowinkami kosmetycznymi. Nie pogardzę też zakupami, szczególnie tymi w promocji ;)

Jest też tata - Maciek - który w swoim wolnym czasie, jaki stara się dla nas wyskrobywać wśród mnóstwa codziennych obowiązków, zabiera nas na bliższe i dalsze wycieczki i zapewnia atrakcje, nie lubi bowiem siedzieć w miejscu, a nade wszystko unika 'kiszenia się' w domu.

Jest i ona! Nasz największy-mały skarb. Córeczka - Majeczka, urocza, rezolutna dziewczynka, która coraz wyraźniej pokazuje swój charakterek, a ma co pokazać. To przez nią, tfu, dzięki niej, istnieje to miejsce. Jest naszą największą radością i szczęściem. Urodziła się w listopadzie 2014, lubi kolor fioletowy, kucyki Pony i swoją siostrę.

No właśnie - siostrę - naszą małą iskierkę - Sarę, urodzoną w lipcu 2017. Mała wniosła do naszego życia mnóstwo słodyczy i zdobyła nasze serca kiedy tylko pojawiła się na świecie.

Zapraszamy do naszego świata!


TOP