Magda M. blog: WSPÓŁPRACA

WSPÓŁPRACA

Witaj!

Cieszę się, że interesuje Cię współpraca ze mną i moim blogiem. Na wstępie, proszę, jeśli nie przeszkadza Ci mniej oficjalna forma, mów do mnie po imieniu - po prostu Magda, żadna ze mnie pani :)

Na swoim blogu pokazuję i promuję produkty, które naprawdę mnie przekonują. Tylko wtedy jest to naprawdę wiarygodne i szczere wobec moich czytelników. Jeśli Twój produkt lub usługa wpisują się w tematykę i stylistykę tego miejsca - serdecznie zapraszam do kontaktu!

Możliwe formy współpracy ze mną to:

- wpis lub seria wpisów sponsorowanych
- recenzje/testy
- konkursy i eventy
- wpisy gościnne
- reklama w social media/na stronie głównej
- rozważę też barter.

Moi czytelnicyZaglądają do mnie głównie młode mamy i kobiety w ciąży, w wieku 18-34. Na życzenie udostępniam aktualne statystyki bloga.

O czym piszę?


Dominują tu tematy rodzicielskie. Posty z moimi przemyśleniami dotyczącymi bycia mamą przeplatają się z wnętrzarskimi inspiracjami, poradami dla rodziców, nie brakuje u mnie też pysznej kuchni i projektów DIY. Jestem prawdziwą kobietą i uwielbiam wszystko, co wiąże się z modą i urodą - staram się przekonać moje czytelniczki, że nawet będąc pełnoetatową mamą warto o siebie dbać, dobrze się czuć i wyglądać. Wszystko okraszone jest wykonanymi w głównej mierze przeze mnie zdjęciami. Przejrzyj mojego bloga i daj się zainspirować!

Jestem mamą 2,5 letniej Mai, w lipcu na świat przyjdzie jej młodsza siostra. Czas z dzieckiem staram się spędzać kreatywnie - możesz to podejrzeć między innymi w naszym cyklu Angielski dla malucha (który prowadzę jako nauczyciel języka angielskiego z wykształcenia).

Do każdej współpracy podchodzę indywidualnie - zapraszam do kontaktu na 
mag.moszynska@gmail.com 

Magda M. blog

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

TOP