17 lipca 2014

Będziemy mieli córeczkę!


Będziemy mieli córeczkę! Wczoraj potwierdziło się to, co na początku zasugerował nam lekarz - nasza rodzinka powiększy się o małą kobietkę. Cieszymy się bardzo!

Szczególnie mojemu sercu ta myśl jest droga - wreszcie będę miała wsparcie w domu ;) A o dziedzicu rodu i nazwiska pomyśli się później ;) Wiedziałam, że to dziewczynka! Przeczucie matki nie kłamie! :)

Tutaj jeszcze piękny filmik obrazujący dokładnie moje wyobrażenia o rodzicielstwie, a poniżej zapraszam na małą anegdotkę z wczoraj.Nie jest żadną tajemnicą, że w ciąży, zamiast myśleć 'za dwoje', oddajemy część mózgu i inteligencji swojemu maluchowi. W moim przypadku czasem myślę, że jest to większa część ;) Wracamy wczoraj od z USG. W radiu wiadomości. Prezydent podpisał ustawę (blablabla), posiadacze prawa jazdy kat. B będą mogli jeździć motorami (blablabla) do pojemności 125 cm3. Moje pytanie, wypowiedziane ułamek sekundy za wcześnie brzmi:

- To teraz będzie można jeździć na junkersie??
...
Chodziło mi o junaka...

Junkers versus Junak


Pięknego dnia Wam życzę!

12 komentarzy:

 1. Moje gratulacje córki to największy skarb, a pamiętam że jak byłam w ciąży to mój mózg był bardzo ociężały i o ile jeszcze rano funkcjonowałam to po południu już dogadać się ze mną było trudno

  OdpowiedzUsuń
 2. Z tym myśleniem, a raczej nie-myśleniem coś jest na rzeczy :) Gratuluję córeczki! Ja sama już planuję swoją, choć nawet pierwszy syn mi się nie urodził :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochana gratulacje! Sprawdziło się Twoje przeczucie :) Suuuper! Filmik bardzo fajnym wzruszyłam się :) Dobrze, że mam mojego szczeniaczka póki co :)


  Buziaki :*
  Daria

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje :) mi też początkowo lekarka mówiła, że będzie córa i tak też przeczuwałam ale kolejne badania pokazały, jak to mówi moja p.ginekolog 'będzie chłopak, nie da się ukryć' :P
  trudno... nastawiałam się na dziewczynkę ale to może za drugim razem :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje :)! My mamy Córcię, chociaż przez pierwsze 4 miesiące byłam niemal stuprocentowo przekonana, że to chłopiec. Usłyszałam, że dziewczynka i się autentycznie zdziwiłam. Ale córcie są naprawdę fajne :).

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje :* będzie Małą Księżniczką :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję! Ja, dosłownie za chwilę (tydzień, może dwa) zostanę ciocią Malutkiej :D Życzę Wam obu wszystkiego najlepszego!

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratulacje! Tez uważam ze matka wie najlepiej! U mnie tez bedzie córka!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję!!! Lekarz na USG również nam powiedział, że będziemy mieli córeczkę i sama od początku miałam takie przeczucia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też od początku, mam nadzieję, że nie będzie niespodzianki ;)

   Usuń
 10. Aaaa! Super! :) Gratuluję Wam bardzo :*

  OdpowiedzUsuń

TOP