4 grudnia 2014

Zdjęciowy czwartek: 2/52 - Mam już 2 tygodnie!


Maja kończy dziś 2 tygodnie! Ten czas leci tak szybko, że nie jestem w stanie tego pojąć. Znamy się już znacznie lepiej i zaczynamy się rozumieć. Pomoc babć sprawia, że jestem w miarę wypoczęta i macierzyństwo nie jest dla mnie wielkim trudem. Mamy tylko problem z karmieniem, co mnie przygnębia, ale będę jeszcze walczyć. Zobaczymy co z tego wyjdzie. A tymczasem czwartkowa porcja zdjęć :)

Malutka tak słodko dziś śpi, że nie miałam serca ruszać jej i ustawiać do zdjęć. Na tych Maja pokazuje, jak szybko i ładnie rośnie :) 
Jest już coraz bardziej rozumna, łapie rączką moją rękę, przytula się do piersi i podnosi główkę. Sprawia nam mnóstwo radości :) Jest też przy niej dużo pracy, a dokładając do tego obowiązki domowe robi się niezły zamęt. Będę musiała dobrze się zorganizować, żeby później dać radę samej. Ale jestem dobrej myśli.


Słodkich snów ;)

10 komentarzy:

 1. Jaka ona duża! Albo na zdjęciach aż taka się wydaje :) No i mała z niej ślicznotka :) Nie stresuj się karmieniem, może jeszcze nic nie jest przesądzone, wiesz, że my również mieliśmy z tym problem, ale wrzuciłam na luz, postawiłam na swoją intuicje i po grudach, ale poszło do przodu :) Uwielbiam te Twoje czwartki!

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam śpiące maluszki!
  A co do karmienia to przystawiaj, przystawiaj i się nie poddawaj :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczna panienka. Uwielbiam jak dzieciaki śpią z rączkami w górze to oznaka że są zdrowe i zadowolone:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochana kruszynka :)
  Kochana jeżeli chodzi o karmienie to pamiętaj każdy problem jest do rozwiązania :)
  Przystawiaj Majeczkę jak najczęściej, jeżeli używasz uspokajacza-smoczka to zrezygnuj i zamiast tego jak najczęściej przystawiaj do piersi :) Czasaem moze być tak że będziesz leżeć z cycem całymi dniami ale uwierz warto :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jaka ona jest piękna! :D
  Wy kończycie dwa, a my cztery tygodnie! :D Ja naprawdę nie mogę pojąć kiedy to wszystko leci!

  OdpowiedzUsuń
 6. Jest cudna:) wiesz jak się mówi małe dzieci mały kłopot, duże dzieci duży kłopot, i tak to jest będzie coraz więcej radości i coraz więcej zamieszania o bałaganu. U nas tornado w każdym pokoju :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Majeczka przekochana! O karmieniu nie będę pisać, bo czytam, że dziewczyny dobrze Ci radzą :) ja trzymam kciukasy i wytrwałości życzę bo ona najważniejsza :) Pozdrowionka dla WAS

  OdpowiedzUsuń
 8. Cudowna księżniczka. I fajny pomysł z tymi zdjęciami :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Śliczna :) Podpisuję się pod każdą mamą, która wspiera Cię w kp. Może warto wybrać się do doradcy laktacyjnego? Buziaki! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ale słodziaczek! I widzę, że bardzo szybko rośnie :-).

  OdpowiedzUsuń

TOP