8 stycznia 2015

Zdjęciowy czwartek: 7/52 - Markotka Maja


Cześć!

Dzisiaj Majka kończy 7 tygodni, czas więc na kolejną porcję zdjęć.


Co u nas? Mała ma okres marudkowania, w dzień nie śpi prawie wcale, dzisiaj ucięła sobie tylko półgodzinną drzemkę i zasnęła teraz, późnym popołudniem, na jak długo, to się okaże. Codziennie wieczorem funduje nam też porcję płaczu pt. 'obdzierają mnie ze skóry', bez wyraźnego powodu. W nocy budzi się na jedzenie co 2,5 - 3 godziny i jedna z nocnych pobudek to według niej świetna pora na zabawę i nie spanie przez kolejne 2, niesamowicie długie z punktu widzenia mamy godziny. Na szczęście jednak nigdzie nie musimy się spieszyć (w końcu na macierzyńskim NA SZCZĘŚCIE nie trzeba chodzić do pracy) i jeśli śniadanie zjem o 12, a posprzątam w domu wieczorem, krzywda nikomu się nie stanie ;)

Dzisiaj nasza mała modelka była wyjątkowo wdzięcznym obiektem do robienia zdjęć. Cyknęłam ich ponad sto i naprawdę trudno było wybrać te najfajniejsze. 

Ubierając małą wykorzystałam misiową kamizelkę od babci i pasujące do niej butki i czapkę od cioci z dalekiej Hiszpanii ;) Nie miałam serca ubierać w czapę małą w domu bez większego powodu, ale wygląda w niej tak słodko, że nie omieszkałam zrobić jej w niej zdjęcia przed dzisiejszym wyjściem do lekarza :) No to lecimy:

Taka jestem grzeczna (czasem) ;)

Mama chciała uchwycić mój uśmiech, ale nie dam jej tej satysfakcji

Jestem śpiąca...

Mama prześwietliła zdjęcie, ale właśnie tak pławię się w anielskim blasku ;)

 No daj mi już spokój, mamo...

I utul do snu...

Idę do lekarza! Do zobaczenia za tydzień :)


Do zobaczenia! :) /o - budzi się :P/

8 komentarzy:

 1. Piękna:) A nie spanie w dzień dobrze znamy ach..

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojeeej... ależ Ona jest śliczniutka... :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale podobna do Rodziców :) Śliczna! :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Sama słodycz! Magda, Twoje zdjęciowe czwartki sprawiają, że widzę, jak ten czas szalenie zapindala! P.S. My czapki w domu nigdy nie nosiłyśmy :p

  OdpowiedzUsuń
 5. Cíocia z dalekiej Hiszpanii:)......super wyglada Nasza ksiezniczka

  OdpowiedzUsuń

TOP