Cześć!
Dziś zapraszam na kilka inspiracji dotyczących ściany w sypialni. Jak zwykle pomógł mi w ich wyszukaniu Pinterest, stamtąd też pochodzą zdjęcia. Zobaczcie, jak łatwo można wprowadzić fajny akcent w sypialni.

1. Napis na ścianie

Możemy umieścić na ścianie swój ulubiony cytat, afirmację, czy też słowa, które są nam wyjątkowo bliskie. Napisy na ścianie, te malowane, czy też naklejane, są obecnie bardzo modne, Ich niewątpliwym atutem jest to, że w razie, gdyby nam się znudziły, można je łatwo usunąć i zastąpić nowymi, bądź zupełnie czym innym. Napisy takie można urozmaicić o kaskadę świateł, wtedy dopiero osiągniemy efekt wow!

2. Naklejki

Kolejnym doskonałym pomysłem jest wykorzystanie gotowych naklejek. Naklejki na ścianę do sypialni występują w tylu formach, że każdy znajdzie coś dla siebie. Obojętnie, czy jest to napis, czy grafika, pozwalają nam na spersonalizowanie naszej sypialni i uczynienie jej tylko naszym, wyjątkowym miejscem na ziemi. Są też teraz bardzo modne.

3. Fotoobraz

Jeśli posiadamy dobrej jakości zdjęcia, które darzymy sentymentem i wiemy, że szybko nam się nie znudzą, możemy powiesić je na ścianie w formie fotoobrazu. Jest to prosta, ale efektowna metoda na ocieplenie wnętrza sypialni. Właśnie tak postanowiliśmy urozmaicić jedyną wolną ścianę w naszej sypialni, u nas wygląda to tak:

4. Tapeta

Teraz już odchodzi się od tapetowania całych wnętrz. Jeśli ściany są w dobrym stanie, zazwyczaj są malowane. Jednak dobrze dobrana tapeta potrafi uczynić wnętrze naprawdę wyjątkowym i designerskim. Najczęściej też je ociepla i dodaje mu ‘pazura’.

5. Fototapeta

Ale nie taka, jaką pamiętamy z czasów PRL-u. Teraz możemy praktycznie zamieszkać w lesie, zwiedzać odległe krainy czy liczyć gwiazdy przed zaśnięciem. Cuda!!! Zobaczcie sami.
A Wam, podobają się takie rozwiązania? A może macie inne pomysły? Podzielcie się w komentarzach!

(function(i,s,o,g,r,a,m){i[‘GoogleAnalyticsObject’]=r;i[r]=i[r]||function(){
(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),
m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)
})(window,document,’script’,’https://www.google-analytics.com/analytics.js’,’ga’);

ga(‘create’, ‘UA-92187595-1’, ‘auto’);
ga(‘send’, ‘pageview’);

Cieszę się, że tu jesteś i że interesują Cię moje treści! Bądź na bieżąco i:

- polub moją stronę na Facebooku TUTAJ
- dołącz do mojej grupy Zadbane i zaradne mamy :)
- śledź kadry z naszego życia i moje kulinarne poczynania na Instagramie TUTAJ
- inspiruj się ze mną na Pinterest TUTAJ
- A jeśli jesteś lub chcesz zostać użytkownikiem Thermomixa, koniecznie śledź mój Thermomixowy profil Magda M. i TM TUTAJ