Cześć!

Dziś zapraszam na porcję fitspiracji – czyli zdjęć, które przedstawiają idealne według mojej subiektywnej oceny ciała.

Dla mnie idealne ciało jest wysportowane, szczupłe, ale nie zbyt szczupłe, jędrne, z delikatnym zarysem mięśni. Do takiego właśnie dążę. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nasza sylwetka zależy też od naszych genów i predyspozycji i osoba o mocnej budowie nigdy nie będzie super szczupła, ale to nie o to chodzi. 

Zdrowy, piękny wygląd to marzenie wielu, w tym i moje. Połączenie dobrej, pełnowartościowej i zdrowej diety, regularne treningi i ewentualnie dobrze zaplanowana suplementacja (którą stosowałam przed ciążą, polecam http://www.body4you.pl/) to klucz do sukcesu. Osiągnięcie wymarzonych rezultatów do naprawdę ciężka praca wymagająca wielu wyrzeczeń.

Czy osiągnę kiedyś idealne ciało? Znając mnie – wątpię 😉 Ale póki co konsekwentnie dążę do wyznaczonego celu. Jak wygląda według mnie perfect body? Zobaczcie!

 
A Wy, jak postrzegacie idealne ciało?

*Wszystkie zdjęcia pochodzą z serwisu Pinterest (function(i,s,o,g,r,a,m){i[‘GoogleAnalyticsObject’]=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,’script’,’https://www.google-analytics.com/analytics.js’,’ga’); ga(‘create’, ‘UA-92187595-1’, ‘auto’); ga(‘send’, ‘pageview’);

Cieszę się, że tu jesteś i że interesują Cię moje treści! Bądź na bieżąco i:

- polub moją stronę na Facebooku TUTAJ
- dołącz do mojej grupy Zadbane i zaradne mamy :)
- śledź kadry z naszego życia na Instagramie TUTAJ
- inspiruj się ze mną na Pinterest TUTAJ