27 maja 2015

Fitspiracje


Cześć!

Dziś zapraszam na porcję fitspiracji - czyli zdjęć, które przedstawiają idealne według mojej subiektywnej oceny ciała.

Dla mnie idealne ciało jest wysportowane, szczupłe, ale nie zbyt szczupłe, jędrne, z delikatnym zarysem mięśni. Do takiego właśnie dążę. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nasza sylwetka zależy też od naszych genów i predyspozycji i osoba o mocnej budowie nigdy nie będzie super szczupła, ale to nie o to chodzi. 

Zdrowy, piękny wygląd to marzenie wielu, w tym i moje. Połączenie dobrej, pełnowartościowej i zdrowej diety, regularne treningi i ewentualnie dobrze zaplanowana suplementacja (którą stosowałam przed ciążą, polecam http://www.body4you.pl/) to klucz do sukcesu. Osiągnięcie wymarzonych rezultatów do naprawdę ciężka praca wymagająca wielu wyrzeczeń.

Czy osiągnę kiedyś idealne ciało? Znając mnie - wątpię ;) Ale póki co konsekwentnie dążę do wyznaczonego celu. Jak wygląda według mnie perfect body? Zobaczcie!

 
A Wy, jak postrzegacie idealne ciało?

*Wszystkie zdjęcia pochodzą z serwisu Pinterest

4 komentarze:

 1. Madziu kochana widocznie czytasz mi w myślach bo jak dziś zobaczyłam siebie w kostiumie kąpielowym to aż łzy stanęły mi w oczach, nie jestem przyzwyczajona do takiego widoku siebie...zawsze byłam aktywna i miałam ładne ciało! a teraz masakra,Dziękuję za te piękne motywujące zdjęcia i w związku z tym ruszam dupę do roboty!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzymam kciuki! Swoją drogą super, że zawsze byłaś aktywna, na pewno to tylko chwilowy kryzys i wkrótce znów uśmiechniesz się do lustra :)

   Usuń
 2. ten biegnący hipopotam ma być inspiracją? On właśnie pokazuje dokładnie, że nawet jak będziesz ćwiczyć to i tak nie zmienisz swoich genów. Nie masz kobiecych kształtów, jesteś prostokątem? Albo masz za szerokie biodra? Cwiczenia nie pomogą, nie zmienisz swojego "gatunku".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja to odbieram trochę inaczej, nie tak dosłownie, raczej symbolicznie, genów bym w to nie mieszkała ;)

   Usuń

TOP