Cześć!
Zapraszam na porcję inspiracji wszystkich, którzy lubią nietypowe rozwiązania w swoim domu. Często spotykamy się z materiałami, które są tak niepozorne, że nawet nie przyszłoby nam na myśl wykorzystanie ich do wystroju wnętrz. Jednym z nich są europalety. Pasują one do modnego ostatnio towarzystwa, jakim jest drewno lub imitacja drewna. Zobaczcie, jakie cuda można wyczarować z kilku pozbijanych desek.

1. Stolik

Czy to rustykalny, czy nowoczesny (dzięki zastosowaniu szkła), czy prowansalski (dzięki wygiętym nóżkom). Taki stolik z pewnością znajdzie miejsce w każdym pomieszczeniu, bez względu na jego styl.

2. Komplet wypoczynkowy na taras

Odpowiednia konfiguracja, kilka poduch i mamy idealny, lepsze niż niejeden ‘kupny’ zestaw idealny do umieszczania na tarasie czy w ogrodzie. Bardzo mi się podoba takie rozwiązanie i byłabym skłonna zrobić coś takiego u siebie.

3. Hamak / huśtawka

Znów coś do ogrodu. Takie zabawki są zazwyczaj bardzo drogie. Jeśli jednak ktoś jest choć trochę zdolny i zdeterminowany, może sam wykonać wspaniały mebel do relaksu. Zobaczcie na to wiszące łoże – coś cudownego!

4. Szafka 

Chyba najbardziej praktyczne ze wszystkich rozwiązań. A jakie efektowne!

5. Coś dla najmłodszych

W domu, czy w ogrodzie – świetnie byłoby mieć taką konstrukcję! W każdym razie ja, gdybym była dzieckiem, byłabym wniebowzięta. W takim domku mogłabym bawić się godzinami. A paletowe teepee? Toż to szczyt dizajnu! 🙂

  

6. Paletowe kino domowe

Mój hit! Pragnę mieć coś takiego prawie tak bardzo, jak garderobę Carrie Bradshaw. Kino domowe na paletach – piętrowe, stylowe, za sprawą dopasowanych do niego poduch na pewno mięciutkie i super wygodne. Nic, tylko wziąć męża, czwórkę dzieci (ha ha!), przygotować popcorn i serwować sobie seanse każdego wieczora!
Podoba Wam się takie wykorzystanie palet? Postawilibyście coś takiego u siebie?

*wszystkie pomysły pochodzą z serwisu Pinterest

(function(i,s,o,g,r,a,m){i[‘GoogleAnalyticsObject’]=r;i[r]=i[r]||function(){
(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),
m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)
})(window,document,’script’,’https://www.google-analytics.com/analytics.js’,’ga’);

ga(‘create’, ‘UA-92187595-1’, ‘auto’);
ga(‘send’, ‘pageview’);

Cieszę się, że tu jesteś i że interesują Cię moje treści! Bądź na bieżąco i:

- polub moją stronę na Facebooku TUTAJ
- dołącz do mojej grupy Zadbane i zaradne mamy :)
- śledź kadry z naszego życia i moje kulinarne poczynania na Instagramie TUTAJ
- inspiruj się ze mną na Pinterest TUTAJ
- A jeśli jesteś lub chcesz zostać użytkownikiem Thermomixa, koniecznie śledź mój Thermomixowy profil Magda M. i TM TUTAJ