Hej hej!

Dziś zapraszam Was na moje zestawienie hitów na lato dla malucha. Co uważam za absolutnie niezbędne latem? Zobaczcie!

# 1

Kremy z filtrem

Hit numer jeden to zdecydowanie preparaty z filtrem przeciwsłonecznym. Najlepiej używać tych przeznaczonych specjalnie dla dzieci, z filtrami mineralnymi, a nie chemicznymi, co najmniej SPF 30. 


# 2

Rampersy

Rampers to ubranko, które według mnie jest najwygodniejsze latem. Nie zsuwa się, nie odsłania brzuszka, jest ładne i praktyczne. My bardzo lubimy letnie rampersy i na pewno będziemy je polecać innym.


# 3

Dmuchany basen

Czy to w ogrodzie, czy na balkonie, czy nawet w domu – dmuchany basen zapewni dziecku ochłodę i zabawę podczas upałów, gdy ciężko wytrzymać na dworze. My swój kupiliśmy tu: http://s-mumo.pl/


# 4

Rozkładany namiot plażowy

Jeśli planujecie wakacje nad wodą, ten gadżet będzie świetną ochroną przed słońcem i wiatrem. Większość z nich ma małe gabaryty i łatwo się rozkłada, co czyni je wdzięcznymi towarzyszami podróży.


# 5 

Otulacz bambusowy

Taka większa pieluszka świetnie zastąpi kocyk podczas nie aż tak upalnych dni. Dlaczego bambus? Ponieważ ma właściwości antybakteryjne i świetnie chłonie wilgoć. 


# 6

Środek na owady

Komary i inne uciążliwe owady potrafią zepsuć letni wypoczynek. Dlatego lepiej zaopatrzyć się w spray przeciw ukąszeniom, oczywiście odpowiedni do wieku dziecka.


To tyle! A już jutro zapraszam Was na moje letnie hity dla mamy 🙂
(function(i,s,o,g,r,a,m){i[‘GoogleAnalyticsObject’]=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,’script’,’https://www.google-analytics.com/analytics.js’,’ga’); ga(‘create’, ‘UA-92187595-1’, ‘auto’); ga(‘send’, ‘pageview’);

Cieszę się, że tu jesteś i że interesują Cię moje treści! Bądź na bieżąco i:

- polub moją stronę na Facebooku TUTAJ
- dołącz do mojej grupy Zadbane i zaradne mamy :)
- śledź kadry z naszego życia na Instagramie TUTAJ
- inspiruj się ze mną na Pinterest TUTAJ