6 lipca 2015

Hity na lato dla malucha


Hej hej!

Dziś zapraszam Was na moje zestawienie hitów na lato dla malucha. Co uważam za absolutnie niezbędne latem? Zobaczcie!

# 1

Kremy z filtrem

Hit numer jeden to zdecydowanie preparaty z filtrem przeciwsłonecznym. Najlepiej używać tych przeznaczonych specjalnie dla dzieci, z filtrami mineralnymi, a nie chemicznymi, co najmniej SPF 30. 


# 2

Rampersy

Rampers to ubranko, które według mnie jest najwygodniejsze latem. Nie zsuwa się, nie odsłania brzuszka, jest ładne i praktyczne. My bardzo lubimy letnie rampersy i na pewno będziemy je polecać innym.


# 3

Dmuchany basen

Czy to w ogrodzie, czy na balkonie, czy nawet w domu - dmuchany basen zapewni dziecku ochłodę i zabawę podczas upałów, gdy ciężko wytrzymać na dworze. My swój kupiliśmy tu: http://s-mumo.pl/


# 4

Rozkładany namiot plażowy

Jeśli planujecie wakacje nad wodą, ten gadżet będzie świetną ochroną przed słońcem i wiatrem. Większość z nich ma małe gabaryty i łatwo się rozkłada, co czyni je wdzięcznymi towarzyszami podróży.


# 5 

Otulacz bambusowy

Taka większa pieluszka świetnie zastąpi kocyk podczas nie aż tak upalnych dni. Dlaczego bambus? Ponieważ ma właściwości antybakteryjne i świetnie chłonie wilgoć. 


# 6

Środek na owady

Komary i inne uciążliwe owady potrafią zepsuć letni wypoczynek. Dlatego lepiej zaopatrzyć się w spray przeciw ukąszeniom, oczywiście odpowiedni do wieku dziecka.


To tyle! A już jutro zapraszam Was na moje letnie hity dla mamy :)

2 komentarze:

TOP