Hej hej!

Któż z nas nie marzy o własnym domu z ogródkiem? Ja marzę! I to jedno z moich największych marzeń, takich materialnych. Mam nadzieję, że za jakiś czas się ziści, a tymczasem zapraszam Was na garść inspiracji – tym razem trochę architektonicznie, bo o projektach będzie mowa.
Oczami wyobraźni widzę już nasz dom. Średni, z poddaszem użytkowym, bo zawsze marzyłam o schodach w domu. Na zewnątrz kremowy, z brązowymi oknami, ciemnym dachem, wykończony klinkierem, kamieniem lub drewnem… No właśnie… Tak trudno się na cokolwiek zdecydować! Jest tyle cudownych projektów! Podobają mi się też domy parterowe i te nowoczesne, ze względu na to, że zazwyczaj mają duże okna, a ja kocham duże okna! Ale najbardziej przemawiają do mnie chyba te klasyczne – z kolumienkami, są takie piękne i sprawiają wrażenie miejsc ciepłych i rodzinnych. A przecież taki właśnie ma być nasz dom! 
Świetnie byłoby też mieć piękny ogród, z dużą ilością roślin, patio, na którym można by usiąść w letnie, ciepłe wieczory. No i basen oczywiście, haha 😉
A tak na serio, chciałabym, żeby ten dom był po prostu nasz. Na szczęście z Szefunciem mamy bardzo podobny gust, podobają i nie podobają nam się te same rzeczy – jesteśmy zgodni, jak miałby wyglądać dom z zewnątrz, wiemy też, że nie chcemy za dużej ilości elementów architektonicznych, jak wykusze czy zewnętrzne krokwie. Wewnątrz może być ciężej, bo mąż mój chyba preferuje klasykę, a ja uderzałabym w klimaty prowansalskie lub skandynawskie. No ale jak już będziemy musieli (OBY!), to w końcu dojdziemy do konsensusu :). Albo powierzymy to trudne zadanie profesjonalistom (http://www.grupainterio.pl/).
Tymczasem zapraszam Was na kilka inspiracji.
A Wam, jakie domy podobają się najbardziej? Na co w pierwszej kolejności zwracacie uwagę?
*Źródło grafik: Google Graphics

(function(i,s,o,g,r,a,m){i[‘GoogleAnalyticsObject’]=r;i[r]=i[r]||function(){
(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),
m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)
})(window,document,’script’,’https://www.google-analytics.com/analytics.js’,’ga’);

ga(‘create’, ‘UA-92187595-1’, ‘auto’);
ga(‘send’, ‘pageview’);

Cieszę się, że tu jesteś i że interesują Cię moje treści! Bądź na bieżąco i:

- polub moją stronę na Facebooku TUTAJ
- dołącz do mojej grupy Zadbane i zaradne mamy :)
- śledź kadry z naszego życia i moje kulinarne poczynania na Instagramie TUTAJ
- inspiruj się ze mną na Pinterest TUTAJ
- A jeśli jesteś lub chcesz zostać użytkownikiem Thermomixa, koniecznie śledź mój Thermomixowy profil Magda M. i TM TUTAJ