Już dawno minęły czasy, gdy grzejnik w łazience był przykrą koniecznością. Teraz ten element wyposażenia wnętrza może być nie tylko dekoracyjny, ale również bardzo praktyczny. Kilka nietypowych inspiracji znajdziecie u nas już dziś! 

Panele

Jedne z najnowocześniejszych grzejników to grzejniki panelowe. Mają dobrą zdolność grzewczą, bo ich powierzchnia jest duża. Ponadto wyglądają naprawdę ciekawie! Nie zaburzają wystroju wnętrza, zazwyczaj są gładkie, eleganckie i stylowe. To najlepsza propozycja dla zwolenników prostoty w aranżacjach. Piękne i stylowe grzejniki – również panelowe – i akcesoria do wyposażenia łazienki znajdziecie na stronie http://mat-dom.pl/.

Grzejnik – wieszak lub półka

Czyli rozwiązanie najbardziej funkcjonalne. W ten sposób zazwyczaj wykorzystujemy tradycyjne grzejniki, nawet, gdy nie są do tego przystosowane 😉 Grzejniki – wieszaki występują w wielu postaciach, są natynkowe, podtynkowe (droższe), znajdziemy je w różnych kształtach, kolorach i kategoriach cenowych. Grzejniki półki są jeszcze w Polsce słabo dostępne. Ale po ostatnim zdjęciu, musicie przyznać – niezwykle efektowne.

Kolor rządzi!

Kto powiedział, że grzejniki muszą być białe lub chromowane? W dzisiejszych czasach naprawdę znajdziemy grzejnik w KAŻDYM kolorze. Teraz bardzo modne są te czarne, szczególnie w monochromatycznych, kontrastowych wnętrzach. A jeśli nie macie kasy na kupno nowego, wystarczy przemalować stary grzejnik! Efekt wow gwarantowany!

W industrialnym stylu

Styl industrialny wciąż jest na topie. Podniszczone, w starym stylu – to dziś synonim dla słowa trendy. Takich grzejników raczej nie znajdziecie jednak w sklepie. Przynajmniej nie w każdym. Tutaj trzeba byłoby się bardziej rozejrzeć, albo porozmawiać z przyjacielem mega-super-hiper-złotą rączką 😉

Design, design, design…

A na koniec, coś niestety tylko dla posiadaczy bardzo zasobnych portfeli. Dizajnerskie grzejniki, piękne, unikalne, jedyne w swoim rodzaju. 
Pokazane przeze mnie zdjęcia nie pokazują tylko grzejników  w łazience, natomiast nie mają nic wspólnego z typowymi, horyzontalnymi grzejnikami, jakie oglądamy w polskich domach. Dlatego też uznałam, że nadają się głównie do łazienek, bo to tam Polacy są skłonni najbardziej szaleć jeśli chodzi o ten element wyposażenia. Mam nadzieję, że moje propozycje, wszystkie znalezione w serwisie Pinterest, przypadną Wam do gustu!
Sami mamy w łazience grzejnik-wieszak, w kolorze płytek, z którego jesteśmy zadowoleni, jednak jestem pewna, że parsknęlibyście śmiechem, gdybyście zobaczyli, jaki grzejnik został pierwotnie zamontowany w naszej łazience. Wielka landara, która ogrzałaby chyba pół bloku, biały, nijaki, no zwykły kaloryfer. Małym kosztem wymieniliśmy go na nasz piaskowy, ładny i zgrabny grzejniczek. Następnym razem chętnie wyposażę łazienkę w grzejnik panelowy, aktualnie takie najbardziej trafiają w mój gust.
A jakie najbardziej podobają się Wam?

(function(i,s,o,g,r,a,m){i[‘GoogleAnalyticsObject’]=r;i[r]=i[r]||function(){
(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),
m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)
})(window,document,’script’,’https://www.google-analytics.com/analytics.js’,’ga’);

ga(‘create’, ‘UA-92187595-1’, ‘auto’);
ga(‘send’, ‘pageview’);

Cieszę się, że tu jesteś i że interesują Cię moje treści! Bądź na bieżąco i:

- polub moją stronę na Facebooku TUTAJ
- dołącz do mojej grupy Zadbane i zaradne mamy :)
- śledź kadry z naszego życia i moje kulinarne poczynania na Instagramie TUTAJ
- inspiruj się ze mną na Pinterest TUTAJ
- A jeśli jesteś lub chcesz zostać użytkownikiem Thermomixa, koniecznie śledź mój Thermomixowy profil Magda M. i TM TUTAJ