5 najlepszych zabawek interaktywnych – nasz ranking

Dziś przedstawimy Wam ranking NASZYCH ulubionych zabawek/gadżetów interaktywnych. Nie będzie on obiektywny, nie będzie brał pod uwagę żadnych parametrów. Będzie odzwierciedlał tylko i wyłącznie nasze preferencje. Pokazujemy te zabawki, które najlepiej sprawdziły się u nas na przestrzeni ostatnich 15 miesięcy.

Huśtawka Caretero Bugies

 
Majka używała jej do około 6 miesiąca życia. Ta huśtawka to było prawdziwe wybawienie! Mała mogła w niej leżeć i leżeć, pozwalając mamie posprzątać czy ugotować obiad. Lubiła się kołysać, śledzić wzrokiem dołączoną karuzelkę (Biedrona wygrywała!) i oglądać mrugające światełka. Gadżet oczywiście ma wgranych kilka melodyjek, które na zawsze wryły się w moją głowę i serce – kojarzą się mi z bardzo miłym czasem, gdy Maja była malutka. Bardzo polecam ten produkt!

 

źródło: smyk.com
 
 

Grający Miś Śpioszek Dream Makers

 
Na czasie teraz i zawsze! To pierwsza zabawka, którą Maja tuliła. Mała uwielbia cztery kołysanki nagrane w serduszku misia. Zasypia przy nich codziennie. Zmieniające się światełka też pomagają przegonić nocne demony 😉 Szkoda, że melodie są tylko 4! Kołysanki są takie ładne, że spokojnie mogłoby być ich z 10!

 

 

Grający stolik Chicco

 
Bardzo niepozorny. A nasza Majeczka go uwielbia! Bawi się nim odkąd skończyła 8 miesięcy. I bawi się codziennie! Jest strasznie głośny… ale jej to najwidoczniej nie przeszkadza 😉

 

Źródło: smyk.com
 

Siostrzyczka Szczeniaczka Uczniaczka

 
Mała zaczęła się interesować tą zabawką bardzo szybko. Na początku tylko słuchałyśmy piosenek, teraz na topie jest pokazywanie oka, nosa i dawanie buzi. Bardzo fajna, interaktywna, edukacyjna zabawka.

 

Źródło: smyk.com
 

Lampka nocna/projektor Biedronka Cloud B

 
Projektor wyświetla gwiazdy na połaci sufitu. W trzech różnych kolorach. Świeci 45 minut, potem trzeba go włączyć ponownie. Maja od maleńkości uwielbia wszelkie biedronki. Pokochała też tę lampkę, którą dostała od nas na Gwiazdkę. Gadżet nie jest grający, to dla nas miła odmiana 😉 A sufit nim oświetlony wygląda naprawdę bajecznie!

 

Źródło: marko-baby.pl
 
 

A Wasze dzieciaki, mają jakieś ulubione zabawki interaktywne?

Cieszę się, że tu jesteś i że interesują Cię moje treści! Bądź na bieżąco i:

- polub moją stronę na Facebooku TUTAJ
- dołącz do mojej grupy Zadbane i zaradne mamy :)
- śledź kadry z naszego życia i moje kulinarne poczynania na Instagramie TUTAJ
- inspiruj się ze mną na Pinterest TUTAJ
- A jeśli jesteś lub chcesz zostać użytkownikiem Thermomixa, koniecznie śledź mój Thermomixowy profil Magda M. i TM TUTAJ