16 sierpnia 2016

7 kreatywnych sposobów na poinformowanie przyszłego TATY o ciąży

7 kreatywnych sposobów na poinformowanie przyszłego TATY o ciąży

Poinformowanie przyszłego taty o tym, że spodziewamy się dziecka to zazwyczaj moment, który pamięta się całe życie. Warto sprawić, by był jeszcze bardziej wyjątkowy. Można to zrobić w kreatywny, zabawny sposób. Wybrałam dla Was 7 najfajniejszych moim zdaniem sposobów na poinformowanie tatusia o tym, że tatusiem zostanie. Zobaczcie!#1 Fasolka w pudełku


Zaopatrz się w kilka pudełek różnej wielkości. Przyszły tata otwierając jedno pudełko po drugim, w ostatnim, najmniejszym, znajdzie fasolkę przypominającą dziecko w pierwszych fazach rozwoju płodowego. Oby się domyślił! ;) Prawda, że urocze?

#2 Podano do stołu!


Przygotuj uroczystą kolację. Niech talerz z 'poczęstunkiem' będzie już gotowy - przykryj go ozdobną pokrywką. Twój facet na pewno będzie bardzo zaskoczony, gdy ujrzy podany gustownie na listkach sałaty test ciążowy z dwiema kreskami :)

#3 Koszulka z napisem


Zamów mu personalizowany T-shirt z napisem 'Za 9 miesięcy będę najlepszym tatą na świecie' lub po prostu 'Przyszły tatuś'. Na pewno będzie nosił go z nieskrywaną dumą.

#4 Pies to też członek rodziny!


Macie czworonoga albo inne zwierzątko domowe? Traktujecie je niemalże jak dziecko? Wykorzystaj je! Zrób z papieru napis 'Niedługo zostanę starszym bratem', połóż go koło waszego Azora, a jeszcze lepiej, zawieś go na sznurku i wsadź mu w pysk. Cyknij fotkę i wyślij MMS-em. Gwarantowane emocje niczym na Euro!


#5 Buty, buty, buciki


Buciki niemowlęce to symbol, który od razu kojarzy się ze stanem błogosławionym. Zróbmy to jednak inaczej! Ustaw do zdjęcia swoje buty, buty przyszłego taty, a w środku malutkie buciki. Wyślij zdjęcie na maila lub MMS-em. Przekaz tej wiadomości na pewno będzie jasny jak słońce :)

7 kreatywnych sposobów na poinformowanie przyszłego TATY o ciąży


#6 Lista zakupów


Za każdym razem, gdy wysyłasz swojego lubego po zakupy, musisz przygotowywać mu listę? To super! Tym razem po kilku standardowych pozycjach, typu chleb, mleko, jajka, umieść listę zakupów dla malucha - mleko modyfikowane, pieluszki, butelka, śliniaczek. Z tych zakupów przyszły tata na pewno wróci wcześniej niż zwykle :)

#7 Zaczarowany pulpit


Ustaw mu wygaszacz pulpitu z wykonaną przez siebie grafiką. Może też być zwykła tapeta, żeby nie czekać wieki ;) Na tapecie lub wygaszaczu napisz krótką notkę 'Będziemy rodzicami', 'Zostaniesz tatusiem', albo umieść zdjęcie pozytywnego testu ciążowego z pospisem 'Zgadnij kto to?'. Przysżły tatuś pewnie zaniemówi z wrażenia.

7 kreatywnych sposobów na poinformowanie przyszłego TATY o ciąży

Ciekawa jestem, w jaki sposób Wy powiedziałyście swoim partnerom o ciąży. Koniecznie podzielcie się w komentarzach! 

Buziaki,

Darmowy hosting zdjęć
*wszystkie zdjęcia pochodzą z Pinterest
<script>
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){
(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),
m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)
})(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

ga('create', 'UA-92187595-1', 'auto');
ga('send', 'pageview');
setTimeout(“ga(‘send’, ‘event’, ‘read’, ‘20 seconds’)”,20000);


</script>

9 komentarzy:

 1. Gosia z Mamelkowa16 sierpnia 2016 23:50

  Nigdzie jak na złość w naszym W. nie mogłam dostać małych bucików. Kupiłam więc tyci skarpetki i smoczek. Z takim zestawem (+ test ciążowy) czekałam aż MąŻ wróci z pracy by mu to z dumą pokazać:))) Miłe wspomnienia:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne pomysły, choć myślę, że lepiej wszystko rozegrać na żywo niż wysyłając MMS-y:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też nie wysłałabym mms-a ;) ale wiem, że w dzisiejszych czasach niektórzy lubią opcję 'nowoczesną' :)

  OdpowiedzUsuń
 4. W pierwszej ciąży informacją że jestem w ciąży było pudełko ze skarpetkami. W drugiej oboje czekaliśmy na 2 kreski i po pół roku były one miłym zaskoczeniem ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajne pomysły, choć u nas odbyło się to w sposób normalny. Fajnie było widzieć reakcje męża.

  OdpowiedzUsuń
 6. O ja, świetne xD Pomyślę o tym przy następnym bobasie ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. No tak, faktycznie, jednak w którą tą stronę idzie? Ciekawe jakby to było, gdyby kobiety miały się dowiadywać o ciążach od swoich mężczyzn?

  OdpowiedzUsuń
 8. Postęp technologiczny ma olbrzymi wpływ na całe nasze życie. Ma to swoje plusy i minusy, stwarza okazje i zagrożenia. Myślę, że ze wszystkiego trzeba korzystać z głową no i... co kto lubi ;)

  OdpowiedzUsuń

TOP