O MNIE

magda m blog

Bardzo mi miło, że tu jesteś :) Rozgość się i pozwól, że przedstawię Ci to, co mój blog ma do zaoferowania i co do zaoferowania  mam ja na jego łamach. 

Jestem typową trzydziestoletnią mamą zamieszkującą przepiękne miasto Pomorza Zachodniego - Szczecin. Bloga tworzę ja, mama Magda, i rozwijam go wdrażając w życie pomysły, które rodzą się w mojej głowie. Jestem typowa kobietą, taką jak Ty (kieruję ten fragment wypowiedzi do damskiej rzeszy moich czytelników) - czasem niezdecydowaną, czasem stanowczą, złośliwą i uprzejmą, szczęśliwą i pogrążoną w smutku, ale zawsze prawdziwą, chociaż tych najgłębszych zakamarków mojej osobowości tu nie pokazuję, bo są zarezerwowane tylko dla najbliższych. Uwielbiam tematy związane z kuchnią, wystrojem wnętrz, gadżetami i nowinkami (kosmetyczymi, technologicznymi i innymi - idę z duchem czasu). Nie pogardzę też zakupami, szczególnie tymi w promocji ;)

Kto jeszcze pojawia się na łamach bloga?


Jest i ona! Nasz największy-mały skarb. Córeczka - Majeczka, urocza, rezolutna dziewczynka, która coraz wyraźniej pokazuje swój charakterek, a ma co pokazać. To przez nią, tfu, dzięki niej, istnieje to miejsce. Jest naszą największą radością i szczęściem. Urodziła się w listopadzie 2014, lubi kolor fioletowy, świnkę Peppę, dżemik truskawkowy i swoją siostrę.

No właśnie - siostrę - naszą małą iskierkę - Sarę, urodzoną w lipcu 2017. Mała wniosła do naszego życia mnóstwo słodyczy i zdobyła nasze serca kiedy tylko pojawiła się na świecie. Teraz ma już ponad rok, lubi jeść i bawić się ze starszą siostrą, a nade wszystko lubi włazić na mamę.

Zapraszamy do naszego świata!


magda m blog
magda m blog

TOP