Bo w domu liczy się klimat!

Dom… Co Ci się kojarzy z tym słowem? Dla mnie dom to ciepło, zapach ciasta, nieodłączny u nas tupot małych stópek. Dom to klimat, który tworzą ludzie w nim mieszkający. Całe życie marzyłam o tym, by mój dom był… domem, w takim metaforycznym sensie, żeby moje dzieci zawsze chciały do niego wracać, czuły się w nim dobrze i bezpiecznie.

Mimo moich wielkich aspiracji do zostania perfekcyjną panią domu (no dobra, koronę też bym przy okazji chciała ;)) od zawsze twierdziłam, że dom to nie muzeum, to dom jest dla nas, a nie my dla domu. Dlatego też rozgardiasz, szczególnie przy dzieciach jest dla mnie czymś zupełnie naturalnym, ale zrozummy się, rozgardiasz, a nie brud 😉 Przecież dziecięce zabawki też tworzą klimat naszego domu!

Od zawsze też ceniłam sobie dodatki w domu, ku rozpaczy mojego męża, który w tej kwestii jest ortodoksyjnym wręcz minimalistą i jakby mógł wywaliłby nawet firanki. Na szczęście stanęło na tym, że od dodatków, pierdółek i firanek w domu jest baba – czyli ja – i staram się wszystko dobrać tak, żeby moja potrzeba delikatnego zbieractwa była zaspokojona, i żeby oczy (i portfel) mojego męża za bardzo na tym nie ucierpiały.

Naturalne materiały to coś, co w naszych wnętrzach uwielbiamy. Wystrój wnętrz, czy tego chcemy czy nie, wpływa na klimat, jaki tworzy się w naszym domu. Dom jest wypadkową wszystkiego, co się w nim znajduje. Na pierwszym miejscu jest rodzina. Zaraz za nią atmosfera, bo przecież co to za dom, gdzie w powietrzu siekierę można powiesić, na pewno nikt z nas nie chce TAKIEGO klimatu tam, gdzie mieszka. A potem jest cała reszta, czyli wnętrza i dodatki, którymi możemy sobie żonglować i dopasowywać je pod nas samych i efekt jaki chcemy osiągnąć.

Mięciutkie kocyki, grube zasłony i poduszki – sprawią, że wnętrze będzie bardziej przytulne. Świece i lampiony zrobią nam ciepełko, ogrzejemy nimi nie tylko ręce, ale też serca 🙂 Naturalne materiały, takie jak kamień czy drewno to zdecydowanie mój wybór, zawsze nadadzą wnętrzu klasycznej elegancji, którą uwielbiam!

Dlatego korzystając z okazji chciałam pokazać Ci cuda, jakie tworzy moja koleżanka Ania, dziewczyna, która tak jak ja i pewnie wiele innych mam szukała swojej drogi, myślała, drążyła i w końcu wpadła na SWÓJ pomysł tworząc firmę, sklep i manufakturę Lasem Zdobione. Znajdziecie u nich cudowne drewniane dodatki, podstawki, świeczniki na małe (4 cm) i duże (6 cm) podgrzewacze  i wspaniałe, nietypowe lampiony. Handmade – uwielbiam! Własny pomysł i rodzima produkcja – wspieram! Wyjątkowy design – kupuję to!

Bo w domu liczy się klimat!
Bo w domu liczy się klimat!
Bo w domu liczy się klimat!
Bo w domu liczy się klimat!

Produkty z Lasem Zdobione pasują mi wszędzie, ozdobiły mi okna w salonie, przedpokój, a nawet łazienkę! Wpasują się w klimat rustykalny, prowansalski, skandynawski, klasyczny, ale też nowoczesny! Zobacz, jak wyglądają u nas i pędź na zakupy, bo mam dla Ciebie

rabat 25% na cały dział 100 %DREWNO

na hasło magdam

 
Bo w domu liczy się klimat!
Bo w domu liczy się klimat!
Bo w domu liczy się klimat!
 
Bo w domu liczy się klimat! W moim domu zawsze będzie drewno, kamień, i ciepłe kocyki dla równowagi, o, i świeże kwiaty, lubię je bardzo! Czasem będzie w nim pachniało świeżym ciastem, innym razem obiadem przygotowywanym naprędce. Zawsze będzie w nim harmider spowodowany obecnością domowników, a szczególnie dzieci, które przecież nadają wszystkiemu sens, to dla nich, wszystko! A dla nas niech będzie choć ładnie! 
 
Bo w domu liczy się klimat!
Bo w domu liczy się klimat!
Bo w domu liczy się klimat!
Bo w domu liczy się klimat!
Bo w domu liczy się klimat!
Bo w domu liczy się klimat!
Bo w domu liczy się klimat!

Cieszę się, że tu jesteś i że interesują Cię moje treści! Bądź na bieżąco i:

- polub moją stronę na Facebooku TUTAJ
- dołącz do mojej grupy Zadbane i zaradne mamy :)
- śledź kadry z naszego życia i moje kulinarne poczynania na Instagramie TUTAJ
- inspiruj się ze mną na Pinterest TUTAJ
- A jeśli jesteś lub chcesz zostać użytkownikiem Thermomixa, koniecznie śledź mój Thermomixowy profil Magda M. i TM TUTAJ