Wyciśnij LATO jak cytrynkę! Sierpniowa akcja dla blogerów i gratka dla czytelników

Jeśli obserwujesz mnie od jakiegoś czasu zapewne wiesz, że bardzo lubię blogowe akcje. Sama jestem organizatorką akcji Blogrudzień (mój zeszłoroczny wpis w jej ramach obejrzysz TUTAJ), pomyślałam, że do zimy tak daleko, a może by tak podziałać również latem? W ten sposób powstał pomysł na akcję Wyciśnij LATO jak cytrynkę!

Wyciśnij LATO jak cytrynkę!

To akcja blogerów, która zacznie się 1 sierpnia 2019 roku i potrwa aż do końca sierpnia. Każdego dnia jeden twórca podzieli się stworzonym przez siebie wpisem dotyczącym lata czy wakacji. Jeśli jesteś blogerem i masz ochotę wziąć w naszej wspólnej inicjatywie – serdecznie zapraszam Cię do naszej facebookowej grupy dla twórców – mamy jeszcze dużo miejsc, bo pomysł dopiero co się urodził, a otwarcie już pojutrze, ale nie zwlekaj, bo harmonogram szybko się zapełnia!

wycisnij lato jak cytrynke

Akcje blogowe – co nam właściwie dają?

Czytelnikom – to oczywiste – treści, ciekawe pomysły, nowe przepisy, porady na wagę złota, piękne zdjęcia. Może właśnie dzięki tej akcji uda nam się naprawdę wycisnąć z lata wszystko to, co najlepsze? Może spróbujemy czegoś nowego, poznamy nowe miejsca, poszerzymy horyzonty? Bardzo na to liczę!

wycisnij lato jak cytrynke

Blogerom – po pierwsze, pomysł i mobilizację do stworzenia wpisu. Po drugie – promocję – bo będziemy się wzajemnie wspierać w promowaniu treści. Po trzecie – lepszą pozycję w Google dzięki naturalnemu pozyskaniu linków do siebie u aż 30 innych osób! Co ważne – przecież działania na blogu i tak często są sezonowe – dlatego bardzo łatwo podciągnąć któryś z zaplanowanych wpisów pod naszą akcję.

Serdecznie Was do tego zachęcam, drodzy blogerzy!

A Ciebie, czytelniku, zapraszam na stronę Wyciśnij LATO jak cytrynkę! – blogowe lato. Tam znajdziesz wszystkie udostępniane przez nas treści, będzie naprawdę ciekawie!

wycisnij lato jak cytrynke

Cieszę się, że tu jesteś i że interesują Cię moje treści! Bądź na bieżąco i:

- polub moją stronę na Facebooku TUTAJ
- dołącz do mojej grupy Zadbane i zaradne mamy :)
- śledź kadry z naszego życia i moje kulinarne poczynania na Instagramie TUTAJ
- inspiruj się ze mną na Pinterest TUTAJ
- A jeśli jesteś lub chcesz zostać użytkownikiem Thermomixa, koniecznie śledź mój Thermomixowy profil Magda M. i TM TUTAJ