Święta z Aliexpress – co warto zamówić?

Nie ukrywam, jestem fanką zakupów z Chin. Na co dzień cenię sobie wysoką jakość i raczej nie otaczam się przedmiotami z Aliexpress, ale na sezonowy shopping i drobiazgi naprawdę niejeden raz się skusiłam! Otoczka naszych przyjęć zawsze jest z Aliexpress, drobne dekoracje są tam naprawdę niedrogie i jeśli nie przeszkadza Ci, że na przesyłkę trzeba trochę poczekać – zamawiaj! Udekoruj swój dom na święta i przygotuj się do grudniowego świętowania tanim kosztem. Jeszcze zdąży przyjść! Zobacz, jakie cudowności!

Świąteczne dekoracje z Aliexpress do domu

Zaczynamy z grubej rury, tu było największe pole do popisu. Poduszki, lampiony, girlandy, a nawet papier toaletowy 😉 Wszystko będę numerować i dawać odnośniki do produktów.

co kupic na swieta z aliexpress
 

Świąteczne gadżety z Aliexpress do kuchni

Chyba moje ulubione <3 Te miseczki są po prostu przeurocze, a łyżeczki? Cudo!

co kupic na swieta z aliexpress
9 – kubek

Świąteczne ubrania z Aliexpress

Tutaj też można poszaleć, a jeśli ubranie ma być ubrane raz czy dwa, to moim zdaniem nie ma co wydawać na nie nie wiadomo ile pieniędzy.

co kupic na swieta z aliexpress
 
2 – skarpetki
3 – bluzy
8 – sukienka

Świąteczne opakowania na prezenty z Aliexpress

Pudełeczka i torebeczki na drobiazgu, cukierki, tentegi, przydasie 😉 Mogą być też fajną bazą do stworzenia dla dziecka kalendarza adwentowego DIY!

1 – klik
2 – klik
3 – klik
4 – klik
5 – klik
6 – klik

A, wkrótce na Ali jest też słynna promocja 11.11 i można będzie wyhaczyć wszystko w wyjątkowo promocyjnych cenach (czasem to pic na wodę i wcześniej specjalnie ceny zawyżają, ale czasem naprawdę jest dobra promocja). Jeśli lubisz Aliexpress i chętnie buszujesz po chińskich ofertach, a do tego szukasz czegoś na zbliżające się święta, te propozycje są z pewnością dla Ciebie. Miłych zakupów 🙂 Aha, dajcie znać, gdyby jakiś link przestał działać 🙂

sprytna mama blog

Cieszę się, że tu jesteś i że interesują Cię moje treści! Bądź na bieżąco i:

- polub moją stronę na Facebooku TUTAJ
- dołącz do mojej grupy Zadbane i zaradne mamy :)
- śledź kadry z naszego życia i moje kulinarne poczynania na Instagramie TUTAJ
- inspiruj się ze mną na Pinterest TUTAJ
- A jeśli jesteś lub chcesz zostać użytkownikiem Thermomixa, koniecznie śledź mój Thermomixowy profil Magda M. i TM TUTAJ