Każdy z nas czasem za czymś tęskni. Za domem, za rodziną, za kimś ważnym… A czasem za rzeczami prostymi i błahymi. Za smakiem sernika. Za zapachem świeżo skoszonej trawy. Za chwilą beztroski. Za latem.

Lato! Ach, jak ja kocham lato! Majeczka też swoje pierwsze lato przeżyła bardzo radośnie, ciesząc się z każdego pluśnięcia ciepłej wody i z każdego ulotnego momentu spędzanego wspólnie w plenerze.
Tęsknię za latem… Patrząc na te zdjęcia, tęsknię też za tym czasem, kiedy Maja była takim malutkim, słodkim bobasem. Dalej jest słodka i urocza, ale to już taka duża dziewczynka! Czas leci bardzo szybko, zbyt szybko, a ja nie nadążam za nim ani za tym, że moja dziewczynka tak szybko dorasta!
Na tym jednak polega życie. Cieszę się z tego, że moje życie wygląda tak, jak wygląda. Cieszę się, że mam taką wspaniałą rodzinę. Cieszę się nawet z tego, że jest listopad, taki szary i bury, a już jutro zacznie się grudzień (który, tak przy okazji, też uwielbiam! 😉 ) – to wszystko oznacza, że już coraz mniej czasu zostało do kolejnego lata!
Myślę też, że mam wielkie szczęście, że mam całą rodzinę i przyjaciół na tyle blisko, żebym nie musiała bardzo za nimi tęsknić. Bo to za tymi najbliższymi tęskni się najbardziej, całym sercem i duszą. Szczęściarzem jest ten, kto nie musi zmagać się zbyt często z tym uczuciem!
A Wy, za czym tęsknicie w ten chłodny, ostatni dzień listopada?

*Photos by AMMC Studio

(function(i,s,o,g,r,a,m){i[‘GoogleAnalyticsObject’]=r;i[r]=i[r]||function(){
(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),
m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)
})(window,document,’script’,’https://www.google-analytics.com/analytics.js’,’ga’);

ga(‘create’, ‘UA-92187595-1’, ‘auto’);
ga(‘send’, ‘pageview’);

Cieszę się, że tu jesteś i że interesują Cię moje treści! Bądź na bieżąco i:

- polub moją stronę na Facebooku TUTAJ
- dołącz do mojej grupy Zadbane i zaradne mamy :)
- śledź kadry z naszego życia i moje kulinarne poczynania na Instagramie TUTAJ
- inspiruj się ze mną na Pinterest TUTAJ
- A jeśli jesteś lub chcesz zostać użytkownikiem Thermomixa, koniecznie śledź mój Thermomixowy profil Magda M. i TM TUTAJ