Utarło się przekonanie, że tapety ścienne to obciach. Najwyższy czas obalić ten mit! Tapeta to najlepszy sposób na ożywienie wnętrza i uzyskanie w nim niepowtarzalnego klimatu. Koniec z nudnymi ścianami pomalowanymi na jeden kolor! Zobaczcie, jak świetnie można zaaranżować wnętrze za pomocą tapety, i to wnętrze w każdym możliwym stylu!

Zaczniemy od nowoczesnych wnętrz. Łączących różne style, również tak popularny teraz minimalistyczny styl skandynawski. Prawda, że te aranżacje wyglądają świetnie?

Tapeta na ścianę sprawdzi się też w bardziej eleganckich pomieszczeniach. Nawet takich w stylu ludwikowskim! Uwielbiam takie wzory, nadają wnętrzom wyjątkowego smaku i charakteru. Szczególnie przypadła mi do gustu ta pierwsza aranżacja.
Pokój dziecięcy to cudowne wnętrze dla tapet! To na ścianach możemy poszaleć z mnogością wzorów i kolorów. Dzieci uwielbiają kolorowe tapety, a odpowiedni ich wybór zapewnia komfort użytkowania i radość dla oka rodziców 🙂 Tapety ścienne to też świetna alternatywa dla popularnych teraz naklejek lub malunków na ścianach.
Mnóstwo pięknych tapet w rozsądnych cenach znajdziecie na stronie http://www.centrumtapet.pl/. To z niej pochodzą wszystkie przedstawione dziś inspiracje.
Podobają Wam się takie wnętrza?

(function(i,s,o,g,r,a,m){i[‘GoogleAnalyticsObject’]=r;i[r]=i[r]||function(){
(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),
m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)
})(window,document,’script’,’https://www.google-analytics.com/analytics.js’,’ga’);

ga(‘create’, ‘UA-92187595-1’, ‘auto’);
ga(‘send’, ‘pageview’);

Cieszę się, że tu jesteś i że interesują Cię moje treści! Bądź na bieżąco i:

- polub moją stronę na Facebooku TUTAJ
- dołącz do mojej grupy Zadbane i zaradne mamy :)
- śledź kadry z naszego życia i moje kulinarne poczynania na Instagramie TUTAJ
- inspiruj się ze mną na Pinterest TUTAJ
- A jeśli jesteś lub chcesz zostać użytkownikiem Thermomixa, koniecznie śledź mój Thermomixowy profil Magda M. i TM TUTAJ