Spełnienie marzeń każdej dziewczynki… Mamy takie!

Jako mała dziewczynka uwielbiałam bawić się w dom. Urządzać pikniki z przyjaciółkami, wykorzystując do tego tylko koc i bibeloty, jakie znalazłyśmy na podwórku. Sprawdzać listę obecności bawiąc się w szkołę. Zapraszać wszystkich okolicznych mieszkańców na herbatkę serwowaną w zabawkowym serwisie od cioci z Holandii, o piątej po południu oczywiście. Nawet nie marzyłam, że będę mieć własny zabawkowy dom, w którym będę mogła zorganizować wszystkie zabawy, jakie podpowie mi wyobraźnia. A mam taki! Tylko teraz w nim swoje marzenia będą spełniać moje córki.

A hacjenda z niego wcale niemała 🙂 Jest parter, piętro, różowe schodki, zjeżdżalnia, a jakże, różowa, taras, dwie huśtawki dla księżniczek zamieszkujących ten zamek oraz ogródek na dole z miejscem do grillowania, czy też piaskownicę, co kto woli 😉 W środku też organizuję im tę przestrzeń, żeby było im tam miło i przytulnie. I żeby cieszyć swoje oko!

piękny plac zabaw drewno
drewniany plac zabaw
drewniany plac zabaw dla dziewczynek
drewniany plac zabaw
różowo biały plac zabaw
drewniany plac zabaw
drewniany plac zabaw piękny
drewniany domek dla dzieci
drewniany domek dla dzieci
drewniany domek dla dzieci

O placu zabaw dla dzieci myśleliśmy od dawna. Uwierz mi, że dotarłam chyba na koniec internetu oglądając piękne drewniane domki z drabinkami, zjeżdżalniami i huśtawkami. Nie wymyśliliśmy nie wiadomo czego, ale nasz domek jest trochę większy od tych oferowanych standardowo, znalazłam jednak stolarza, i to lokalnie, pana Marka, który spełnił wszystkie nasze życzenia i zrobił nam plac zabaw w wersji XXL. I w wersji fantastico-różowe-love.

Patrzę na niego, i rozpiera mnie duma. Że mogę swoim dzieciom zaoferować coś, o czym sama jako mała dziewczynka nawet nie śmiałabym marzyć. Że będą dorastać i bawić się w naprawdę bajkowej scenerii.

drewniany domek dla dzieci
najpiękniejszy plac zabaw
drewniany domek dla dzieci
drewniany domek dla dzieci
piękny drewniany plac zabaw
najpiekniejszy plac zabaw

A teraz serio, szukam dobrego śpiworu termicznego, bo im zazdroszczę i chętnie poszłabym tam wreszcie się wyspać, choćby zimą 😉 I cieszę się, że lubię róż i nie kłuje mnie w oczy, bo… cóż, księżniczki kochają róż i żaden inny kolor nie wchodził w rachubę.

A tutaj znajdziesz namiary na nasze domkowe łupy:

Sam domek wykonał stolarz – Marwood Gryfino
Lustro i zegar z łabędziem – Netto
Serduszkowe lampki – Pepco
Dmuchany puf – Netto
Obrazki – Obi
Konik na biegunach – Baby Steps

 
domek dla dzieci z tarasem
najpiekniejszy plac zabaw dla dzieci
najpiekniejszy plac zabaw dla dzieci
najpiekniejszy plac zabaw dla dzieci
piekny plac zabaw dla dzieci
 

Gdybyś po obejrzeniu naszych zdjęć nabrała ochoty na podobny plac zabaw, albo na realizację swoich drewnianych marzeń, odezwij się do pana Marka z Marwood Gryfino i powołaj się na mnie 🙂 Dostaniesz rabat, wystarczy porozmawiać, bo pan Marek to taki człowiek, z którym się rozmawia – a z tych rozmów może wyjść coś naprawdę pięknego 🙂 A! Biznes rozszerzają na całą Polskę, więc oferta obowiązuje nie tylko lokalnie 🙂 Korzystajcie!

Cieszę się, że tu jesteś i że interesują Cię moje treści! Bądź na bieżąco i:

- polub moją stronę na Facebooku TUTAJ
- dołącz do mojej grupy Zadbane i zaradne mamy :)
- śledź kadry z naszego życia i moje kulinarne poczynania na Instagramie TUTAJ
- inspiruj się ze mną na Pinterest TUTAJ
- A jeśli jesteś lub chcesz zostać użytkownikiem Thermomixa, koniecznie śledź mój Thermomixowy profil Magda M. i TM TUTAJ