Córka też kobieta! O tak! Nasza Majka pokazuje to coraz bardziej dosadnie. Będąc w domu zazwyczaj paraduje obwieszona koralami. Zakłada torebkę, przez ramię, tak, jak robi to mama. I uwielbia mieć wianek z koralików na gumce na głowie.


Mała kokietka nam rośnie! Potrafi wyraźnie sygnalizować czego w danej chwili chce. I nie znosi sprzeciwu, zupełnie jak dorosła dama 😉 Często też zmienia zdanie, bywa kapryśna, miewa huśtawki nastrojów.

Mając do wyboru buty, zawsze wybierze te z różowymi kryształkami. Kocha świecidełka. A będąc w centrum handlowym na nóżkach – koniecznie musi choć zajrzeć do każdego sklepu 😉 Uwielbia kwiatki i zwierzęta, najbardziej te malutkie. 

Zakłada nóżkę na nóżkę, tańczy z gracją, uśmiecha się szelmowsko. 

Moja mała kobietka.

Ale rojberuje zupełnie jak chłopak, bo niezła z niej łobuziara 🙂

 Maja

Body Coolclub
Legginsy 5.10.15
Kurtka Zara
Buty Emel
Czapka Aliexpress


Z okazji Dnia Kobiet mam też dla Was rabat na inspirujące książki inspirujących kobiet, miłośniczkom literatury i rozwoju osobistego zdecydowanie polecam: 


Drogie Czytelniczki, wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet dla Was wszystkich!
(function(i,s,o,g,r,a,m){i[‘GoogleAnalyticsObject’]=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,’script’,’https://www.google-analytics.com/analytics.js’,’ga’); ga(‘create’, ‘UA-92187595-1’, ‘auto’); ga(‘send’, ‘pageview’);

Cieszę się, że tu jesteś i że interesują Cię moje treści! Bądź na bieżąco i:

- polub moją stronę na Facebooku TUTAJ
- dołącz do mojej grupy Zadbane i zaradne mamy :)
- śledź kadry z naszego życia na Instagramie TUTAJ
- inspiruj się ze mną na Pinterest TUTAJ