A gdyby tak zatrzymać czas...

A gdyby tak zatrzymać czas… Na pewno pamiętasz moment, gdy Twoje maleństwo leżało Ci na brzuchu skulone, bezbronne i potrzebujące Cię jak nigdy. Na pewno pamiętasz, jak podtrzymywałaś jedną ręką jego pupę, drugą głaskałaś po pleckach, całowałaś czubek głowy i wdychałaś ten odurzający zapach noworodka. Czas płynie tak szybko!

Mam wrażenie, że zdecydowanie za szybko. Moja malutka Sara ma już dwa miesiące i WCALE nie jest taka malutka. Nie mam już w domu tego kurczaczka, którego przywieźliśmy ze szpitala. Ciągle jest najwspanialsza, najcudowniejsza i taka najmojsza 😉 Ale rośnie. Bardzo szybko rośnie i nabywa nowych umiejętności. Patrzy już całkiem rozumnie i wiem, że nim się obejrzę pomaszeruje do przedszkola, jak jej starsza siostra. Nim się obejrzę będę miała w domu dwie uczennice. Nim się obejrzę – będą zdawały maturę. Nim się obejrzę – będą wychodziły za mąż i rodziły własne dzieci.

Czy ten czas nie może trochę wyluzować? Pozwolić nam odrobinę dłużej pocieszyć się tymi najpiękniejszymi chwilami, gdy mamy maleństwo w domu?

Coraz częściej dopada mnie nostalgia, że tak szybko wszystko przemija. Że my przemijamy. Ale nie o tym dziś… Dziś po prostu chciałabym tulić moje maleństwo jak najdłużej.

Czy kiedykolwiek będę chciała zmienić taki stan rzeczy? Czy w końcu zapragnę,  żeby urosła? Czy takie słodkie, pachnące maleństwo może się znudzić?

A gdyby tak zatrzymać czas...
A gdyby tak zatrzymać czas...
A gdyby tak zatrzymać czas...
A gdyby tak zatrzymać czas...
A gdyby tak zatrzymać czas...
A gdyby tak zatrzymać czas...

Cieszę się, że tu jesteś i że interesują Cię moje treści! Bądź na bieżąco i:

- polub moją stronę na Facebooku TUTAJ
- dołącz do mojej grupy Zadbane i zaradne mamy :)
- śledź kadry z naszego życia i moje kulinarne poczynania na Instagramie TUTAJ
- inspiruj się ze mną na Pinterest TUTAJ
- A jeśli jesteś lub chcesz zostać użytkownikiem Thermomixa, koniecznie śledź mój Thermomixowy profil Magda M. i TM TUTAJ