26 kwietnia 2018

Zrób sobie przerwę - od dziecka też!

sesja kobieca

Każda z nas ma czasem przysłowiowo dość. Szara rzeczywistość, obowiązki, dzień świstaka - czyli dzień w dzień to samo - nawet to może sprawić, że psychicznie poczujemy się gorzej. Ja już znalazłam na to sposób. Jaki?


Zrób sobie przerwę


Chwila wytchnienia należy się każdemu. A już w szczególności mamom ;) Ostatnio miałam właśnie taki gorszy czas, wszystko ładnie pięknie, ale przytłaczała mnie rutyna, brak możliwości pójścia samotnie choćby do Biedronki a nawet... do toalety. Codzienność każdej mamy niemowlaka. Uznałam, że to dobry

czas by się wyrwać.


Akurat nadarzyła się ku temu okazja - i pojechałam! Na całe kilkanaście godzin, bez dzieci. O efektach tego wyjazdu opowiem wkrótce na łamach bloga, ponieważ miałam przyjemność wziąć udział w niezwykle inspirującym i pouczającym spotkaniu. Zrobiłam ponad 1000 km, wróciłam zmęczona, ale również

naładowana pozytywną energią i niesamowicie stęskniona!


Wystarczył jeden dzień poza domem bez dzieci, by znów z uśmiechem podchodzić do obowiązków dnia codziennego. Naprawdę polecam taką przerwę!

Dzień, a nawet kilka godzin. Podrzuć dziecko dziadkom, zostaw mężowi czy przyjaciółce i po prostu zrób coś innego.

Zrób sobie przerwę od codzienności!


I nie poświęcaj tego czasu na 'nadrobienie prasowania'. To przecież robisz zazwyczaj, gdy wpadnie odrobina wolnego czasu. Zrób coś dla siebie, pójdź do kina, na basen, odwiedź przyjaciółkę, zapomnij na chwilę o tym, co musisz, skup się na tym, co możesz - przez tę krótką chwilę.

Choćby raz na kwartał! Gwarantuję Ci, że poprawi Ci to samopoczucie i da więcej siły, cierpliwości i optymizmu!

Zrób sobie przerwę
sesja kobieca
sesja kobieca
sesja kobieca

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

TOP