21 stycznia 2016

Białe szaleństwo


Białe szaleństwo... do tej pory kojarzyło mi się z szusowaniem na nartach. Od niedawna jednak kojarzy mi się z dzikimi harcami, jakie wyprawia na śniegu Maja. Bieganie po białym puchu, przewracanie się i podnoszenie, próbowanie śniegu i dziwienie się, dlaczego jest taki zimny i mokry...

Fajnie patrzeć, jak mały bąbel poznaje świat. Jak się rozwija. I pomyśleć, że rok temu zimą tylko leżała w gondoli, nawet nie rozumiejąc, co wokół niej się dzieje. W tym roku rozumie już tak dużo! Chce wszystkiego dotknąć, zobaczyć z bliska, dostać w swoje małe łapki. 

Cieszę się, że jest mi dane być częścią największego cudu na świecie. Na początku - cudu narodzin. Teraz - cudu metamorfozy, jaka się dzieje - metamorfozy z małego, bezbronnego stworzenia w małego człowieka. Później, w człowieka już zupełnie ukształtowanego i dojrzałego.

Fajnie mieć dziecko. Fajnie być rodzicem. No fajnie, no :)

Super elokwentna dziś jestem, co ;) Ale to nieważne, zobaczcie lepiej zdjęcia z naszego białego szaleństwa :)

Miejscówka: szczecińska Gubałówka

Maja

ocieplane spodnie: Wójcik
kurtka: Wójcik
buty: CCC
rękawiczki: Pepco

Miłego zimowego dnia :)

5 komentarzy:

 1. Jakie Maja ma boskie sanki :) widać zima jej się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sliczna dziewczynka :) to naprawde najpiekniejsze na swiecie moc patrzec jak kazdego dnia dziecko rosnie i chce poznawac swiat :) i ten zachwyt rodzicow kiedy uda mu sie cos zrobic lub nauczyc czegos nowego :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Sliczna dziewczynka :) to naprawde najpiekniejsze na swiecie moc patrzec jak kazdego dnia dziecko rosnie i chce poznawac swiat :) i ten zachwyt rodzicow kiedy uda mu sie cos zrobic lub nauczyc czegos nowego :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Patrzę na te Wasze zdjęcia i nie mogę się nadziwić jaka Maja już duża jest! Dzieci nam się starzeją, wiesz?

  OdpowiedzUsuń
 5. A za rok będzie już rzucać w rodziców śnieżkami :D

  OdpowiedzUsuń

TOP