21 marca 2016

Święto Krokusa


Słyszeliście o Święcie Krokusa? Mamy takie w Szczecinie. Nasze miasto słynie z kwitnących dosłownie wszędzie krokusów, gdy tylko zaczyna się wiosna, te kolorowe kwiatki zdobią skwery, trawniki, ronda i wszelkie pasy zieleni Szczecina. 

To jeden z powodów, dla których uwielbiam moje miasto! W tym roku Święto Krokusa zbiegło się ze śniadaniem na Błoniach, na które chętnie wybrałyśmy się z Majeczką. Było pięknie!

 Wyszło słońce, mała biegała po trawie, bawiła się pamiętanym już przez nasze pokolenie skaczącym pająkiem, rysowała z innymi dziećmi i witała się z psiakami :) Szkoda, że to miłe święto jest tylko raz w roku :)Maja

Kurtka Wójcik
Spodnie Reserved
Komin Zara
Czapa Aliexpress
Buty CCC

4 komentarze:

 1. Super, że tak dobrze się bawiłyście, aż pożałowałam że nie wzięłam Kubulka na taką super imprezę, ale to nie pierwszy i nie ostatni raz kiedy krokusy mają swoje święto :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super święto! Maja już taka duża! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. fajnie podeptane kwiaty, gratuluje. Ważne że słit focie są.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz, akurat słaby traf z tymi przytykami. Od zawsze zwracałam uwagę na takie rzeczy jak niszczenie przyrody i zapewniam Cię, że swoje dziecko uczę od małego tego samego. Widzisz jakąś różnicę między ostrożnym stąpaniem między roślinami, a bezmyślnym ich deptaniem?

   Usuń

TOP