4 lipca 2016

Robi się poważnie

zamyślone dziecko

Robi się poważnie. Moje dziecko to już nie maleństwo, któremu wystarczy pusta butelka z grzechoczącymi wewnątrz ziarenkami piasku. Interesuje ją wszystko, a zabawki, które długo czekały na swoją kolej, wreszcie dostały szansę. 

Puzzle, ciastolina, piasek kinetyczny - w większości opisane na opakowaniach jako 3+ mają u nas topowy czas! Dziecko moje kocha lalki Barbie, myszkę Minnie, a nade wszystko książki wszelkiego pokroju.

Czekałam na ten czas, kiedy mała zainteresuje się zabawą bardziej złożoną, kiedy będę mogła czytać jej na dobranoc, a książka nie będzie tylko materiałem do pogryzienia. Doczekałam się!

Nie sądziłam jednak, że tak szybko doczekam się również zmiany zdania co trzy minuty, ciągłego wypatrywania nowych zabawek oraz znajdywania lalek z urwaną głową w śmietniku... Tak, tak, moje dziecko ma chyba jakieś zapędy na seryjną morderczynię lalek - wampirów :)

Robi się poważnie. Moja córka nie jest już malutkim niemowlaczkiem. Coraz wyraźniej widzę, że jest już prawdziwą dziewczynką z charakterem i coraz wyraźniejszymi upodobaniami. Fajnie jest obserwować jak rośnie, zmienia się z dnia na dzień i staje się 'prawdziwym' człowiekiem :)

dziecko w opasce

dziecko w pościeli

poważne dziecko

dziecko bawi się

dziecko w pościeli

dziecko bawi się

dziecko książeczka

książka dla dzieci

Pewnie zauważyliście, że trochę się u nas pozmieniało ;) Ciągle jeszcze pracuję nad drobiazgami, mam nadzieję, że spodoba Wam się tu jeszcze bardziej i będziecie do nas wracać :) Dajcie znać, jak podobają Wam się zmiany!

5 komentarzy:

 1. Ładnie tu u Was się zrobiło, widać powiew świeżości :) Czytając ten wpis, czułam jakbym czytała o moim brzdącu, puzzle i książki zawładnęły jego światem. Nasze niemowlaczki dorośleją :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochana teraz ja Ciebie proszę o poradę! :*
  Napisz mi proszę, któż robił Ci stronkę

  OdpowiedzUsuń
 3. Strona wygląda pięknie , bardzo świeżo!!!!Madzia bardzo schudłas, ślicznie wyglądasz!

  OdpowiedzUsuń

TOP